Sebedestruktivní vnitřní programy

Datum konání

02/07/2020    
18:30

Typ události

Drazí přátelé,
srdečně Vás zveme na společné setkání nad knihou Nedostatečný pocit vlastní hodnoty: Sebedestruktivní vnitřní programy a jejich překonávání autora Hanse-Petera Röhra.
Večerem Vás provedou Lukáš Karas a Jirka Hokr.
Heinz-Peter Röhr poukazuje na skutečnost, že zdravému pocitu vlastní hodnoty stojí často v cestě určité vnitřní vzorce či programy. Ty lze přirovnat k softwaru, který člověku umožňuje pouze určitý typ operací. A lidé s nedostatečným pocitem vlastní hodnoty jsou obvykle „naprogramováni“ tak, že své vlastní spokojenosti stojí v cestě…
Heinz-Peter Röhr radí jak sebedestruktivní vnitřní naprogramování rozpoznat. Vychází z poznatků a konceptů různých psychologických směrů a psychoterapeutických škol – z psychoanalýzy, KBT, transakční analýzy, existenciální psychoterapie – a s jejich využitím následně pomáhá, jak ze starých programů vystoupit a zaujmout nový postoj k sobě i k životu.
Sebedestruktivní vnitřní programy komplikují výrazným způsobem život mnohým z nás. Důsledkem mohou být často úzkosti, deprese, psychosomatická onemocnění nebo různé formy závislostí.
Po přednášce proběhne diskuse, kde bude možné se ptát a sdílet své názory a zkušenosti
Téma zpracoval Lukáš Karas a povídáním nás jako moderátor bude provázet Jirka Hokr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *